…vaipkate katmas maad, kui Ragne oma sünnipäeva tähistab. Veega ka veel korralikult loputatud. Aga palju õnne Sulle veel kord! Valgust ja sära ja südamesoojust ja kõike muud, mis vaja!

Tagantjärgi soojad õnnesoovid ka Muhedikule! Teadupärast tema vaip oli sel päeval valge.

Lisan teile siin ka tulede sära, mis linnas täna kinni püüdsin ning päevadele pidulikkust lisab.

Kas pole liigutav oma tähtsat päeva pidada, kui kogu ilm püüab olemist ilusamaks teha, sära jätkub nii tuppa kui ka õue ning terve kuu põhisõnum on armastus, hingesoojus, üksteisest hoolimine, tänulikkus, igavikulisus? Kõik pugemas põue läbi pühadeootuse.

 Aga autocadis tehtud töö jõudis õnnelikult lõppsirgele. Punnimist ja põrnitsemist kui palju. Tagantjärele tundus, et oi, kui lihtsalt see käib, kuigi nägin ikka tõsist vaeva. Kasutasin lõpuks kergemat teed, kui koolis õpetati ja jõudsin samuti sinna, kus jõudma pidin. Tänu Merikese mehe paarisõnalisele suunanäitamisele. Vähe käidud rajad võtavad ikka parasjagu energiat ja nõuavad, et neid avastataks.

Linna kärast ja tuledesärast käib siiani veel silme ees ringi, jääb loota, et hommik on õhtust targem.

Comments on: "Esimest korda on roheline" (5)

  1. NIi-nii, Tallinnas elav ja kesklinna lähedal töötav inimene näeb linnaväljakute jõuluvalgustust kaugemalt kohalkäinute silmade läbi, selle asemel et ise tiir südalinnas ette võtta 🙂 Tore, et lennukad mõtted tehnika vastuseisu tõttu väljendamata ei jäänud, vaid paberile (arvutisse) jõudsid.

    • mariaias said:

      Ilus on. Tasub täitsa aeg maha võtta ja jalutada virvatulede saatel. Tehnika töötab korralikult, ainult ajud ei raspiraita kõike. Nii hea oleks sündimisest saati tark olla ja kõike osata. 🙂 Aga võib-olla hakkaks siis igav või tekiksid muud probleemid.

  2. Tore,et valmis said,ütlen ka tänud edasi!Kui juba järgmist teed läheb juba kiiremini ja kergemalt(nagu sünnitaminegi,mäletad?)

    • Noonohh! See sünnitamine nüüd…Hea küll, teine läks tõesti kiiremini, see-eest tuli tükk aega oodata, millal tahab mõnulemist lõpetada ja ilmale end ilmutada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Sildipilv

%d bloggers like this: