Aiakursus

 

Selline värk on nüüd plaanis ja püüan sellega hakkama saada. Tuleb power-pointi esitlusena, illustreerivate piltidega ja nii nagu mina tean ja oskan. Kuna aega on vähe, siis  on tihedus suur. Neljas kord ongi praegu natukene liiga palju korraga.  Võib-olla tulevad väikesed muudatused. Üks kord jääb veel reservi, oleneb kevadest ja sellest, kuidas kõik õnnestub. Ja kui grupp tuleb hea ning soovijaid jätkub võib suvel mõned aiakülastused ette võtta meie oma lähemas ümbruses.

Comments on: "Aiakursus" (6)

 1. Kirjutaja Ka said:

  Tekitab huvi! Liiatigi, nagu rääkisime, on mul sel ajal talvepuhkus. Elame näeme!

 2. Mis hinnad siis ka kursusel on?

  • mariaias said:

   Minu hind on alaservas kirjas. Teiste aiakursustega see ei konkureeri, kuna tuleb arvestada ka kohaliku maksujõuga ja sellega, et ma pole Grišakov.

 3. Oleks sa veidike lähemal, siis sellise raha eest tuleksin küll mina ka. Oleks lihtsalt põnev kohtuda aiandusest huvitatud inimestega, kuulata nende küsimusi ja arvamusi jne. Kuulata, millest sina pajatad jne. Aga see vahemaa natuke nagu kauge.

  • mariaias said:

   See aiandus on selline narkots, et ka mina otsin võimalusi kuulata aiandusinimesi ja ikka ja jälle võtan kätte mõne vastava raamatu, et seda sirvida. Selleks, et lihtsalt kokku puutuda. Mõni varasem aiaraamat on vaata et peas ja ikka sirvin uuesti.
   Kui ma nüüd ajas tagasi vaatan, siis mul on ajapikku tahtmised, nägemused muutunud. Mul on tulnud see suhtumine juurde, et minu aias ei pea olema kõik maailma taimed, kõige uuem, ilusam, rohkem. Oskan rõõmu tunda sellest, mis mul on ja suudan kadeduseta imetleda teiste aedade erakordsust ja liigirikkust ning ka seda kaifida, nagu oleks see mu enda oma ja loodud. Ja mulle meeldib see, kui seda ilu aina juurde tuleb ning alad laienevad.

 4. See ongi õige suhtumine. Mina loen ka järjest neid raamatuid ja ajakirju jne. Mulle ka meeldib. Nüüd just mõlesin, et aed PEAB olema jagatud tsoonideks ja tsoonidel eesmärk. Kui eesmärgi täitmine on ka dek.taimede kasvatamine, siis mul on see täidetud. Sest see ju meile meeldib.
  Mul ka ei pea kõiki olema, aga ikka tahan jälle midagi uut ja põnevat, eriti siis, kui kevad hakkab saabuma.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Sildipilv

%d bloggers like this: