Eelnevalt

Ei teagi, mida siis nüüd hakata peale selle ooteajaga, mis aiakursuse ette jääb. Olemine on vähe ärevavõitu, kuigi ettevalmistustega olen täiesti rajal. Ärevust lisab juurde see, et inimesi aina tuleb juurde ja vastutus kasvab. Küsimus juba selles, kas mahume sinna romantilisse Valgre tuppa ära või mitte. Muidu pole ju vahet, kas sa räägid kahele või kahekümnele ja hea ometigi, et ma omaette seda tegema ei pea – oleks väga kurb ja vähe imelik ka. Päris huvitava katsumuse olen endale kaela tõmmanud. Jäära värk, mis siin ikka kurta, põmm peaga tulle. 

Ilm on aga imeline, kevadine, päikseline. Külma näitab vaid ühe-numbriliselt ja räästadki tilguvad tasapisi. Paneb aedniku vere vähe rohkem käima.

Comments on: "Eelnevalt" (10)

 1. Pole hullu, õhtul kohtume, tulen tarkust taga nõudma:)

 2. Blogimine on pingete maandamiseks väga hea koht, onju, igatahes kui sealt ükskord tagasi jõuad ja uni ei tule (sest nagunii ei tule), siis palume täieline õhtu raport siia kirjutada 🙂

  • On ikka küll paras maandus see blogimine. Endas selgusele saamises samuti. Eks ta ikka üks abivahend ole.

 3. No läks ju hästi, isegi väga mõnusalt, minu ootused ja lootused said kuhjaga täidetud. Siit mõte, et iga osaleja võiks ju öelda, miks ta tuli, mida ootab.Kohtumiseni!

  • No jälle vedas inimestega. Mõnusad olid. Järgmine kord tuleb küsida, seekord oli mõttes küll, kuid ma igaks juhuks ju ei küsinud. Mine tea, mis vastuse saan. 🙂

 4. Tegija oled 🙂 Jätka samas vaimus!

 5. Kirjutaja Ka said:

  Olid väga tubli. Kohe on tunda, kuidas teemast üle oled ja seda valdad täiega. Juba täna sai teada üsna olulisi asju. Ja seltskond oli tõesti päris hea, polnud kedagi, kes oma tarkust tahtnuks demonstreerida. Jõudu edaspidiseks!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Sildipilv

%d bloggers like this: