Uue kevade hommik

on jahe ja kahutanud. Käin fotokaga ringi, et pildistamisväärseid objekte leida, kuid kõik varakevadised kaunitarid on kuidagi räsitud. Ka transilvaania sinilill, mida Tatjanale lubasin tutvustada.  Kellaaeg vast liiga varajane, peakene veel lontis ja ise üles ärkamata. Alles-alles teine lumehangest vabanenud ka.

Nädalavahetusel sai aiatagust peale tungivat võsa vähendatud ja minul õnnestus esimene kõhna puuk peale saada. Kätte saada ka ja väga õnnestunult. Nõel küünla peal tuliseks ajada ja sellega puugile pepusse. Laseb ise vabatahtlikult lahti. Uskumatu aga tõsi.

Vikerraadios vastab küsimustele arboristide ühingu esimees ja mul on taas piinlik meie linnakeses läbi viidud puude köndistamise pärast. Ja ka selle pärast, et vallavanem isiklikult nii asjatundmatut tööd kaitses. Kuidas see kõik ikka võimalikuks sai?

Pühapäevane aiakursus Kärus üllatas taas rohke osalusega. Ilm oli ju ilus ja tegemisi väljas küll ning ninaga kevade taga ajamist  kah. On nii tore, et inimesed tunnevad huvi aiakujunduse vastu ning raatsisid oma päeva raisata. Kokku sai lepitud Rapla aedade külastuses augustikuus ja kursuste jätkamises talvisel perioodil.

Kuigi siinpool aed ikka veel osaliselt lumehangedes, kavatsen täna esimesed võõrasemad terrassile istutada. Ongi hiljapeale jäänud  sel aastal.

Uskumatu, kuid tõsi seegi, et suutsimegi talve üle elada. Kätte on jõudnud aeg, mis hakkab pidevaid üllatusi ja rõõme pakkuma.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Sildipilv

%d bloggers like this: