Vahelduseks hulgi antuna

See tähendab seda, et käin vahelduseks aiandis uudistamas. Lilli on seal hulgi, mitte üksikult. Sellised väljad, mis võtavad tõsiselt läbi. Töö selle iluga muidugi.

Selliseid kasvuhoonekomplekte on kaksteist vähemalt. Vahemaad sellised, et pane või rulluisud alla, et kiiremini järgmisse punkti jõuda.

Eespool taimekassetid taimedega, mis ootavad potistamist. Tagapool võõrasemade read. Laest rippumas amplid, tilkkastmisseadmed sees.

Haljastusse minekut ootavad võõrasemade konteinerid.

Naised potistamismasina taga, boss jälgimas ja seadmas mängu. Kogu masinavärk pole peale mahtunud, seda ikka on. Masin teeb sellist tempot, et õhtuks on potistajatel p… õhtal. Vabandust väljenduse eest.

Potistamist ootavad kivikilbiku taimetited.

Maailm on ikka väike küll. Brigadiriks on siin Külli, kellega õppisime koos kultuuritöötajate täiendkoolitusel  kolm aastat kuivtaimeseadet ja õlgedega punumist. Lilleseade sai ka sellest koolist alguse. Kõik selle ala spetsid käisid seal meid harimas. Hiljem tulid valikud, kes kelle juurde õppima läks. Külli Kaeli juurde, mina Pilleri manu. Kõik see oli pea kakskümmend aastat tagasi, nii et äratundmisrõõm oli suur. Jajah.

Aga tööd teha sellise tempoga, anna kannatust!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Sildipilv

%d bloggers like this: