Aasta lõpp

Detsember on tulnud lumiselt ja loonud nii palju ilu me ümber. Aeg näib  seisvat. Toimumas pole nagu midagi, vaid suur rahu on laskunud maale. Täiskuu tekitas öötundidel müstilist valgust ning sundis kasuka võtma ning välja minema seda ilu nautima. Nii me siis naabri kassiga koos kuu poole õhkasime. No ega ma ei tea, kas just kass ka õhkamas oli. Tal võisid maisemad tegemised plaanis olla.

Täna lisandus päike. Mis sa hing veel sest talvest tahad. Täispakett käes. Ja ilm kõik alles ka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Talvetaat on tekitanud lumetupsud kontpuuhekile.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Möödunud päeva hommikune päikesetõus värvis taeva sinise ja helevioletseks. Nii ilus, nii ilus. Ja ilus aeg muudkui jätkub, justkui kompensatsioon vihmasele suvele, porisele sügisele, pimedale ajale. Päev astub kukesammudega valguse poole ning aasta 2012 on kohe otsas. Mida on toomas uus?

Comments on: "Aasta lõpp" (2)

 1. Leidsin midagi – mida ta võiks tuua.

  JÄÄR

  Sel aastal tuleb sul vastu võtta olulisi otsuseid oma edasise elu osas. Muudatused nii tööl kui ka kodus võivad osutuda saatuslikuks ja avada sulle kauaoodatud võimaluse karjääriredelil tõusuks. See tõotab tulla suurepärane ja väga edukas aasta, kui sa oled valmis selle nimel pingutama.

  KARJÄÄR
  Võrreldes eelmiste aastatega on aastal 2013 tunda märgatavat tõusu sinu tegevustes, ka õnn soosib sinu tegevusi üha rohkem. Hoia vaid oma silmad lahti ja suuna tegevused õigesti, nii lõikad tuleval aastal kõige suurema kasumi. Kõik suuremad muudatused soovitaks hoida aasta teiseks pooleks, sest siis on väga soodne aeg laienemiseks.

  SUHTED
  Suhete osas ei ole Jäära olukord kõige parem. Päevakorda kerkib teema oma elukaaslase vahetuse üle. Aasta 2013 nõuab Jääralt suhete osas palju pühendumist. Tegelikult võikski kogu armusuhete osa sel aastal pühendada olemasolevate suhete hoidmisele või korrastamisele.

  PEREKOND
  Vanemad inimesed vajavad sel aastal väga ohtralt sinu tähelepanu, üha rohkem tuleb sul tegemist teha koduste probleemide lahendamisega ja asjadega, mis võivad sulle tunduda esmapilgul tobedatena. Hakka juba varakult sisse elama oma uude perekonnanõustaja rolli. Aasta keskpaik on hea aeg kolimiseks ja kodu täiendamiseks, katsu kõik oma sisustuse ja kolimise otsused selleks ajaks hoida.

  TERVIS
  Tervise osas on aasta 2013 üldjoontes positiivne, kuigi tuleks vältida stressist tekkivaid probleeme nagu liigset kaalukaotust ja sellest tulenevaid nõrkuse hoogusid. Samuti tuleks vältida uute ja eriti just eksootiliste jookide ja toitudega katsetamist.

  REISIMINE
  Mingil määral võib ette tulla reisimist, aga ära oma lootusi liialt hellita. Kui sul isegi õnnestub kaugemale pääseda, on siiski väga võimalik, et see reis jääb pigem lühikeseks. Kui reisimisest üldse rääkida, siis pigem aasta alguses, sest see on reisi edukaks õnnestumiseks kõige soodsam aeg.

  TEADMISED
  Õppuritele on tegemist äärmiselt raske aastaga, väga palju tuleb ette planeerimist ja rasket tööd. Tasakaalu säilitamiseks, tuleb sul kõigest väest pingutada. Aasta alguses tuleb tõenäoliselt ette võtta väike õpingute teemaline reis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Sildipilv

%d bloggers like this: