Teisipäeval on tulemas hooaja eelviimane pärimusõhtu. Seekord kolonelleitnant, teoloog, ajaloofilosoof ja mõõgameister Einar Laidnaga.

laigna2

Kuulasin teda ka saates Hallo, kosmos.  http://r2.err.ee/player_standalone?failinimi=aHR0cDovL2hlbGkuZXIuZWUvaGVsaWQvMTI4NjQxMi5tcDM=&annotation=SGFsbG8sIEtvc21vcyEgRWluYXIgTGFpZ25hIC0gMjcuIGphYW51YXIgLSBLw7xsYWxpc2VrcyBvbiBrb2xvbmVsbGVpdG5hbnQsIHRlb2xvb2csIGFqYWxvb2ZpbG9zb29mIGphIG3DtcO1Z2FtZWlzdGVyIEVJTkFSIExBSUdOQS4gU2FhdGVqdWh0IG9uIEluZ3JpZCBQZWVrLg0K&skin=hallokosmos Kõneleb tihti ka Nõmme raadios.

Inimese hingeline evolutsioon ja püsiväärtsused. On mitmekülgne mees, kel teadmisi paljudelt aladelt, ka looritagustest. On karismaatiline isik,  mees, kel oma arvamus olemas ning julgus seda ka välja öelda.

Jänesed söövad kuuse all oblikaid ja kuulevad suurt mürinat taevas. Kuulatavad korraks, kuid mürin vaibub ja oblikasöömine jätkub edasi. Unustavad peagi märguande. Nii ka inimestega. Sööme omi oblikaid edasi, märkamata seda, mis tegelikult toimub. Jätame oma pildist välja meid tegelikult mõjutavad asjaolud. Ajutiste asjade maailm. Kui palju me üldse mõtleme? Seepärast teda nimetasingi teisitimõtlejaks. Igatahes väga huvitav kõneleja, info edastaja ja mõtlema panija. Oodata on ka rohket osavõttu. Nii palju pole veel facebookis  nende õhtute kuulutust jagatud. Reklaami tegemist olen seekord täie tõsidusega võtnud. Kohale on kutsutud ka Raplamaa Sõnumite parimad jõud.

Nende õhtute tegemisel ongi mu peamiseks mureks see, et rohkem inimesi neist osa saaks. Esinejad on tõesti head olnud, eranditult kõik. Ja mul on olnud tuline kahju, et mõnel juhul terve Rapla peale vaid paar-kolmkümmend inimest on kuulama tulnud. Sõnumitoojad on imelised olnud. Nende kõigi ees teeks suure kummarduse. Parim kummardus oleks osavõtjate rohkus. Loodan parimat ses tukkuvas linnakeses.

Aga mis veel? Mul on tekkinud tohutu austus selle maa ja inimeste suhtes, kes siin väga iidsetel aegadel on elanud. Me oleme rohkem väärt, kui seda ise teame. Kord tuleb see veel kõigi teadvusesse. Praegu tänan seda paika läbi  loodussuhete.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Sildipilv

%d bloggers like this: