Selle talve esimene

Einstein olevat kunagi öelnud: on kaks viisi elada. Üks viis on uskuda, et kõik on ime, ja teine viis uskuda, et imesid pole. Vahepealset viisi ei ole. Ilmselgelt kuulun esimeste kilda, sest selle talve imede-ime saabus otse sompus taevast laiade valgete räitsakatena just praegu alla – lumi. Tõeline ime! Võtab kohe sõnatuks ja vajutab sügavamale tugitooli seda ilmaimet aknast jälgima. Järgmine samm oli fotoka välja võtmine ajaloo tarbeks.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ja ega siis sellega imed lõpe. Vaadates pilti lähemalt

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

on kõigil räitsakatel sabad taga justkui hüppaks maa poolt taevasse aga mitte vastupidi. Mis pildiefekt see küll on, pole varem tähele pannud. Või käib see sel talvel vaid nii näidates, et lumi on varsti taevas tagasi?

Aga muidu on mõnus hämarus, väljas langeb vaikselt lund ja toas köeb kamin. Tuleb uskuda imesse, et talv saab täna tõelise alguse.

Comments on: "Selle talve esimene" (2)

  1. rahutu rahmeldaja said:

    oled tõesti imet näinud ja ma olen õige, õige natuke kade, sest meil on ikka veel vihm, mis ei välista muidugi hommikust imet, jään seda ootama 😀

    • mariaias said:

      Tervelt 3 mm edumaad, ma loodan. Hommik ja ka öö olid harjumatult valged, kuigi ilm on ikka sompus. Aga eilne ime tegi jalad kapitaalselt märjaks kui just kummikutega välja ei läinud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Sildipilv

%d bloggers like this: