Leidsin täna hommikul fb artikli, millega 100% nõus. Täpselt minu mõtted. Väga vähesed meist teavad, mis meid ümbritsev loodus tegelikult sisaldab. Enamus on ikka tabletiusku, olgu nendeks toidulisand või mis iganes muud. See info, mis meil enda ümbrusest võtta on oleks kui salastatud. Keegi seda täies mahus ei avalda ega tähtsusta. Tuleb kibestunult tunnistada, et sellel infol puudub ju rahaline väärtus, sellega ju ei teeni. Tänane jutt käib kuuse kohta.

Comments on: "Meie oma loodust tähtsustades" (2)

  1. Jah täpselt nii see ongi,ikka suure raha eest üleskiidetud tundmatuid võõraid taimi,mille tervendav vägi tihti küsitav.Väga paljud muigavad kuusevõrsete või kasepungade peale,kui räägid midagi sellist vaatavad,kui imelikku ja lippavad ikka apteeki rohu järgi,sest ainult sealt saab päris asja.Mina olen loobunud selgitustööd tegemast,eks igaühe oma tervis ja rahakott.

  2. Nii see on. Loodusest otse leitav on kui allahinnatud kraam, millel pole väärtust. Ometi on kõik see meile just selleks antud, et end ise aidata saaks. Tabletiravimid on eelkõige äri, mida enamus enda peal õitseda laseb. Komplikatsioonide tekkimisel saab jälle järgmiseid välja kirjutada lasta. Mida kaugemalt mõni väidetav tervendav asi pärit, seda parem ikka, müüjale.
    Ajuloputus käib siiani. Pealegi on vähe neid, kes taimedest rohkem teavad, enamasti ei huvita see kedagi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Sildipilv

%d bloggers like this: