Mättarappijana

Tundub, see töö on mulle sel hooajal väga omane. Juba teine objekt. Seekord on abiks Maarise meeskond. No ainult kiidusõnu võib neile jagada. Aga väsitasin nad ikka ära ka, ega see pole mingi aiapostide panemine  vaid ikka tõsine ettevõtmine, minu mõistes. 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koostöö on mõnus. Kuidagi nagu pool vastutust kaob ära ja võiks öelda, asi sujub. Mättarappimine on nii selgeks saanud, et koju naastes ei saanud pidama ja läksin enda tiigi kallast ka õgvendama. Töö muidugi veel pooleli, kuid plaanis oli juba ammu kaks peenart üheks ühendada.

Alustatud sai uut objekti minu mustand-eskiisi järgi, nii et milline tuleb tulemus oli selge peamiselt vaid mulle. Hea, kui teised järgi tulevad ja klient ka rahule jääb. Peaks ütlema järjekordselt, et mul on klientidega vedanud. Usaldavad.

Seekord on diagonaalide teema ja püüd hoida geomeetrilist joont selles püsilillepeenras.  Sirged jooned. Tingis seda kõike olemasolev kivisillutisega  ala ja maja lähedus. Planeeritud said plaatteed värava juurest ja suurde istutusalasse sisse ka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poolel teel tulemuseni. Kasutatud on olemasolevaid lilli, mis tänaselgi päeval veel aianurgas oma istutusjärge ootamas. Ega see uue tegemine vanasse väga lihtne polegi. Kogu aeg on midagi jalus ja mina ka oma taimede väljavõtmistega. Isegi pojengid said uue koha. Nendest moodustus akende alla kolmnurkpeenar.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Täna pääsesin lõpuks enda porgandipeenrasse ja uudistatud sai katteloori alla. Ilusad seal umbrohuvilus. Ääretu rahu tuli sisse rohides. Lõpuks ometi enda aias. Siin on ikka kõige parem, isegi porgandeid harvendades.

Järgmine nädal tõotab mitmeid erinevaid töid ja kohti. Peaasi, et pea paigas püsiks.

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Sildipilv

%d bloggers like this: